II Przegląd Sygnalistów Myśliwskich Okręgu Katowickiego - zaproszenie

logomW imieniu Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Katowicach, Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa oraz swoim mam zaszczyt zaprosić wszystkich sygnalistów okręgu katowickiego, sympatyków łowiectwa i kultury łowieckiej wraz z rodzinami na "II Przegląd Sygnalistów Myśliwskich Okręgu Katowickiego". W zeszłym roku w przeglądzie wzięło udział prawie 30 osób, co jak na pierwszy raz i ograniczony regulaminem dostęp było dużym sukcesem. Trzeba pamiętać, że nasz okręg jest jedynym okręgiem w Polsce, który organizuje taką imprezę, która znacznie przyczynia się do rozpowszechniania sygnalistyki w naszych kołach. Właśnie za to, tu w tym miejscu, naszemu Zarządowi Okręgowemu należą się szczególne podziękowania.

Przegląd będzie organizowany według tego samego regulaminu co w zeszłym roku. Zwracam się z wielką prośbą do łowczych rejonowych, prezesów i łowczych kół naszego okręgu, aby dołożyli wszelkich starań do rozpropagowania naszej imprezy wśród myśliwych. Moim marzeniem jest, by każde koło naszego okręgu wystawiło co najmniej jednego sygnalistę. Wiem, jest to trudne, ale może kiedyś uda się to zrealizować.

Wydarzenie odbędzie się 22 marca 2015 roku w "Gawrze" na terenie strzelnicy myśliwskiej w Siemianowicach Śląskich.

Program przeglądu:

  8:00 - Otwarcie sekretariatu
  9:00 - Otwarcie przeglądu
  9:30 - Warsztaty sygnalistów z podziałem na klasy: C,B,A
11:00 - Przesłuchania
14:00 - Ogłoszenie wyników i koncert laureatów
15:00 - Zamknięcie przeglądu

Posiłek dla uczestników będzie dostępny w trakcie trwania przeglądu.

Zgłoszenia do przeglądu należy wysyłać pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 marca 2015 roku na stosownej karcie zgłoszeń. Kartę zgłoszeniową, program przegladu oraz regulamin można pobrać tutaj:

karta_zgloszenia.doc
lub
karta_zgloszenia.pdf

Zobacz / pobierz regulamin

W razie pytań można dzwonić pod numery:

Domogała Lesław - 536 206 034

Adam Gorywoda - 536 206 054

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam!!!

 Domogała Lesław

 

Orez-L2

Aktualny numer

4/2019

2019 4m

Orez-L

Orez-P

2017 3sl