Numer 4/2016 - od redakcji

Drodzy Czytelnicy,
Na bieżący numer kwartalnika, który właśnie trzymacie w rękach, trzeba było poczekać nieco dłużej niż zwykle. Mamy nadzieję, że zrekompensują to zmiany, które wprowadziliśmy. A jest ich jest sporo. Najważniejsza z nich to zmiana wydawcy „Gwarectwa Myśliwych”, którym został Zarząd Okręgowy PZŁ w Katowicach.
Nowym redaktorem naczelnym mianowano Łowczego Okręgowego Kol. Jerzego Żagiella.
Z pewnością zorientowali się już Państwo, że odświeżona została szata graficzna naszego czasopisma. Mamy nadzieję, że duże zdjęcia będą cieszyć oko, a zastosowana tzw. szeryfowa czcionka, ułatwiająca prowadzenie wzroku w wersach, zwiększy komfort czytania dłuższych tekstów.
Wprowadzone zostały nowe działy. Począwszy od tego numeru, rozpoczynamy publikację ogłoszeń drobnych. Planujemy również wprowadzenie „Albumu myśliwskigo”, w którym Czytelnicy będą mogli podzielić się zdjęciami ukazującymi naszą myśliwską pasję - ciekawą przygodę łowiecką, wyjątkowe trofeum, piękną scenę z łowiska. Zapraszamy do wysyłania zdjęć, z których jesteście szczególnie dumni. Zachęcamy również do dzielenia się informacjami na temat życia kół łowieckich naszego regionu.
Z radością wysłuchamy Państwa propozycji dotyczących tego jak jeszcze moglibyśmy wzbogacić nasz kwartalnik - pomysłów na nowe działy czy konstruktywnych uwag.
Wszystkim Czytelnikom, myśliwym i ich rodzinom oraz sympatykom łowiectwa życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym 2017 Roku. Niech ten rok przyniesie wyłącznie zmiany na lepsze.
Z Nowym Rokiem, nowym krokiem!

 

Orez-L2

Aktualny numer

4/2019

2019 4m

Orez-L